Frank chválí útočníky Blues.

5. března 2009 v 19:54 | KuLhY |  = NOviNky =


Frank se nechal slyšet že útočné duo Didier Drogba - Nicolas Anelka si vede velice dobře a může být pro Chelsea ve zbytku sezóny životně důležité.Odvolaný kouč Luiz Felipe Scolari útočníky vedle sebe nestavěl, jelikož podle něj se jedná o typově podobné hráče, kteří vedle sebe hrát nemůžou. Statistiky však hovoří trošku jinak. Tato dvojice spolu odehrála tři zápasy, ve kterých dohromady nastřílela pět branek. Navíc ve všech třech případech Blues zvítězili.
Jak se zdá, zejména Anelkovi spolupráce s Drogbou svědčí. V posledních dvou zápasech vstřelil čtyři branky a s celkovým počtem 21 přesných zásahů je nejlepším střelcem týmu. A Lampard si toho nemohl nevšimnout. "Nicovo zakončení v zápase s Villans bylo úchvatné. Je to naše velká zbraň a rovněž Didier se začíná dostávat do formy, v jaké ho známe."
"Anelkovi patří za tuto sezónu velká pocta, je to světový útočník a letos to dokazuje." Na druhou stranu však Lampard uznává, že Chelsea má stále problém s proměňováním šancí. "Ano, trápí nás to už delší dobu a ani proti Villans to nebylo jiné. Ale když tvrdě dřete a věříte si, nakonec tam něco přece jen spadne," tvrdí 30letý záložník. "Proti Aston Ville se nám naštěstí podařilo náskok udržet, ale do budoucna je potřeba šance, co jsme poté měli, proměňovat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.